ŚWIEŻE POWIETRZE TO NIE TYLKO KOSZT, ALE TEŻ WYMIERNY ZYSK.

OFERTA

Wentylacja-Klimatyzacja

W pracy średnio spędzamy 2 086 godzin w roku. Dorosły człowiek przepompowuje przez płuca w stanie spoczynku : 8 litrów powietrza a przy silnym wysiłku nawet do 200-u litrów. To daje nam w roku od 16 688 do 417 200 litrów powietrza. Ważne jest aby to powietrze było świeże, czyste i zdrowe.

 

Same wentylatory i proste klimatyzatory nito za mało. Pozwalają one na tzw. komfort, ale czy to jest najważniejsze? Wiedza o jakości powietrza rozwija się jednocześnie z rozwojem techniki, mikrobiologii, medycyny i wielu innych dziedzin. Rozwój tych dziedzin ciągnie za sobą wymagania względem powietrza i wentylacji.

 

Nie należy oszczędzać na zdrowiu zwłaszcza nie swoim. Pracodawca ma obowiązek nie tylko moralny dbać o zdrowie pracowników.

 

To zdrowie i dobre samopoczucie przekłada się na zdolność do efektywnej pracy a co za tym idzie na wymierne wyniki dowolnej produkcji.

 

Wraz ze wzrostem  jakości powietrza poprawia się przede wszystkim odporność organizmu na choroby, zdolność koncentracji, samopoczucie, efektywność i nieomylność.

 

W związku z tym pragniemy państwu zaoferować rozwiązania w zakresie utrzymania właściwej jakości powietrza dla pomieszczeń publicznych i przemysłowych.

COPYRIGHT 2015 - Roots