O NAS

OFERTA

AKTUALNOŚCI

WARTO WIEDZIEĆ

KOMIS

GALERIA

BRANŻE

KONTAKT

O NAS

OFERTA

AKTUALNOŚCI

WARTO WIEDZIEĆ

GALERIA

BRANŻE

KONTAKT

PRACA

ŚWIEŻE POWIETRZE TO NIE TYLKO KOSZT, ALE TEŻ WYMIERNY ZYSK.

NEWSY

AKTUALNOŚCI:

styczeń-2015

 

  • Znana jest oficjalna data certyfikacji wdrożonego we wrzesniu 2014 Zintegrownego Sytemu Zarządzania
  • Nasza firma została członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ISPE (International Society of Pharmaceutical Engineering)
  • Poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o czynności związane z utrzymaniem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla branży hotelowej. W związku z tym podjęliśmy stałą współpracę z kilkoma hotelami na terenie Polski oraz Europy Zachodniej.

 

wrzesień-2014

 

  • Stając na przeciw wymaganiom stawianym nam przez naszych kontrahentów, jak również chęci samodoskonalenia struktur wewnętrznych naszej firmy, wprowadziliśmy w życie działanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Obejmuje on swoim zakresem stosowanie się i przestrzeganie wszystkich zapisów norm:

 

ISO 9001 - System zarządzania jakością - Wymagania

 

ISO14001 - System zarządzania środowiskowego - Wymagania i wytyczne stosowania

 

OHSAS 18001 - Occupation health and safety management system - Specification (System zarządzania higieną i bezpieczeństwem pracy)

 

 

  • Zakończono serię półrocznych prac pomiarowych, przeglądowe i prac naprawczych poprzeglądowych u naszeych klientów na terenie całej Polski

 

czerwiec-2014

 

Rozpoczęto oficjalną działaność w nowo otwartym biurze w Poznaniu na ul. Modrej 15/2. Zapraszamy wszystkich chcących nawiązać współpracę z naszą firmą.

 

luty-2014

 

W wyniku nieustannego rozwoju Naszej firmy Zarząd podjął decyzje o otwarciu regionalnego biura firmy w Poznaniu. Dalsze informacje na temat nowej siedziby już wkrótce...

 

  • W dalszym ciągu prowadzone są inwestycje na terenie Polski południowej i na terenie województwa wielkopolskiego. (branźa spoźywcza oraz przemysł drzewny)
  • Prowadzone są prace przeglądowe i poprzeglądowe w firmach mieszczących się na terenie Poznania. (branźa spoźywcza i farmaceutyczne)

 

styczeń-2014

 

  • Prowadzone są inwestycje na terenie Polski południowej i na terenie województwa wielkopolskiego. (branźa spoźywcza oraz przemysł drzewny)

COPYRIGHT 2015 - Roots